Avcılar Evden Eve Nakliyat

Eşya & Ev taşımak artık çok kolay. Teknolojiyi kullanmak gerekiyorsa nakliye ve ev taşıma ihtiyaçlarında da bu kolaylıkların bir karşılığı olmalı derken Avcılar Nakliyat , ev & eşya taşımacılığına bir standart getirerek en iyi nakliyecileri sizinle buluşturan bir platform’u hayata geçirdi.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıl Oluyor ?

Avcılar ofis ve büro nakliyat İşlerinizde de aynı başarı uygulamaları sergilemekteyiz. Ofis ve büro mobilyalarınızın, evrak depolarınız ve diğer tüm farklı malzemeleriniz sorunsuz yerine teslimini yapıyoruz. Yük ve eşyaların bir alandan başka bir alana taşınması ve yeniden yerleştirilmesi anlamında sizlere hiçbir zahmet çıkartmıyoruz.

Tüm zor olan işleri biz yapıyor ve sürecin bir bütün halinde tamamlanmasını gerçekleştiriyoruz. Biz tüm bu zorlukların üstesinden gelirken siz diğer işlerinize ve yaşamınıza odaklanabilirsiniz.

Avcılar Nakliyat olarak her zaman en doğru ve gerçekçi bir hizmeti almanız için çaba sarf ediyor ve bu çabamızın karşılığını da başarılı teslimler sonrası yüzünüzde oluşan tebessümle alıyoruz. Doğru planlama ve doğru taşıma teknikleriyle bizim için zor olan aslında hiçbir şey yok diyebiliriz.

En yüksek katlardan ve asansörsüz alanlardan yük ve eşyalarınızın güvenli şekilde taşınmasını çeşitli robotik sistemlerle sağlıyoruz. Bunların en başında asansörlü nakliye uygulaması geliyor elbette.

Tuzla asansörlü nakliye uygulamasında yeni nesil teknolojilere ev sahipliği yapıyoruz. Saha ve alan çalışmalarında görev alan nakliye personelimizin her biri kendi alanında uzmanlaşmış, eğitimli ve sürekli güncelliğe önem veren profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Avcılar Nakliyat Firması Nasıl Eşya Paketleme Yapıyor 

Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmeti artık Nakliyat ve Taşımacılık sektörünün gelişen bir hizmettir ve olmazsa olmaz etkenlerinden biridir. Eşyaların taşınma öncesi uygun malzeme ile paketlenmesi ambalajlanması ve taşınmaya hazır hale getirilmesi çok önemlidir. Böylece taşınma esnasında eşyaların zarar görmesi, kırılması, çizilmesi gibi maddi ve manevi zarara neden olabilecek olasılıkların önüne geçilmiş olur.

Paketleme ve Ambalaj hizmetleri uzmanlık ve deneyim sahibi personeller tarafından yapılması gerekir. Çünkü taşınacak eşyaların özellik ve cinsleri farklılık gösterir. Farklı özellik ve boyutlardaki eşyalar için farklı ambalaj ve paketleme malzemesi kullanılır. Özellikle Evden Eve Nakliyat işlemleri sırasında bir evin içinde çok fazla çeşit ve özellik de eşya bulunmaktadır.

Küçük kırılabilecek eşyalardan, elektronik eşyalara, mobilyalardan beyaz eşyalara kadar her eşya için farklı paketleme ve ambalajlama tekniği mevcuttur. Avcılar Nakliyat olarak uzman personel kadromuz ve kullandığımız en iyi kalitede paketleme ve ambalaj malzemeleri ile taşınma ihtiyaçlarınızda en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Mobilya De-montaj ve Paketleme Hizmeti

Mobilyaların taşınma öncesi hazırlanması Evden Eve Nakliyat sürecinin en önemli süreçlerinden bir tanesidir. Bir evde hacim olarak en çok yer kaplayan eşyalar mobilyalar’dır. mobilya taşıma Oturma grupları ve koltuklar,yatak ve yemek odası takımları, vestiyer ve dolaplar bazen hem hacim hemde kütle olarak çok fazla yer kaplamaktadır. Bu mobilyaların taşınması da ciddi bir uğraş gerektirir.

Bu yüzden Evden Eve Nakliyat firmaları kusursuz hizmet verebilmek için bünyelerinde tecrübeli bir marangoz istihdam etme ihtiyacı duyar. Bu mobilyaların taşınma öncesi doğru malzeme ve ekipmanlarla de-monte edilip numaralandırılıp tek tek uygun ambalaj malzemesi ile taşınmaya hazır hale getirilmelidir. Taşınma sonrası yeniden montajı ve yerleşimi yine bu uzman personeller tarafından sağlanması çok daha sağlıklıdır.

Beyaz Eşya Ambalaj ve Paketleme

Beyaz eşyaların taşınması çok önemlidir ve mutlaka tecrübeli personeller tarafından yapılmalıdır. beyaz eşya taşıma Öncelikli olarak taşınma esnasında beyaz eşyalarda vurma çarpma sürtme gibi olası aksiliklerde oluşabilecek ezilme çizikler ve göçmelere engel olmak için koruyucu özelliği yüksek kaliteli ambalaj malzemesi ile yine tecrübeli bir paketleme personeli tarafından ambalajlanmalı’dır.

,Yine taşınma işlemi tecrübe ve deneyim gerektirmektedir. Beyaz eşyalar genel olarak kütle olarak ağır eşyalardır ve tek kişinin taşımasına imkan vermeyen özelliklere sahiptirler. Bu yüzden evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların istihdam ettiği personel kadrosu çok önemlidir.

Avcılar Bölgesinde Evden Eve Nakliye Fiyatları Alın 

Şehir içi ve şehirler arası nakliye ihtiyacınızda bizi her zaman arayarak taşınmanız noktasında tam kapsamlı destek alabilirsiniz. Banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, fuar ve stant taşımacılığı, okul ve dershane taşımacılığı, hastane taşımacılığı, ambar taşımacılığı, parsiyel yük ve eşya taşımacılığı, parça eşyalarınızın. Taşınması ve diğer benzer taşıma işlerinizde etkin sonuçlar almak istiyorsanız tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

Avcılar nakliyat firmaları kapsamında tarafımızca sağlanan tüm bu taşıma organizasyon uygulamaları bölgede bilinir ve görünür olmamızda en büyük etkendir. Yük ve eşya taşımacılığında en değerli olan şey üstlenilen sorumluluğun tam ve eksiksiz olarak yerine getirilmesidir.

Ambalajlama, sarma, paketleme, kutulama gibi benzer tüm koruyucu önlemlerin yük ve eşyanın güvenliği açısından doğru şekilde alınması şarttır. Yetkisiz, uzman olmayan, bilgi ve birikim noktasında ortaya bir şey koyamayan kişi ve firmalardan uzak durmanızı ve işi almak adına size verilen düşük fiyatlara itibar etmemenizi önemle tavsiye ediyoruz.

Avcılar nakliyat firması olarak bizi her zaman arayabilirsiniz. Nakliye isteklerinizin bütçe dostu fiyatlardan gerçekleşmesini sağlamak amacı ile nakliye fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı